Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб

секунди з сцени “куреня року 2011″

Лютий 29, 2012 · Коментарів немає

“Коли ми стояли в дволаві відчуття були такі… що передати їх тяжко: серце вистрибувало, емоції переповнювали. Коли оголошували третє місце ми всі стояли і казали: “тільки не ми”… Така пауза, що здавалось тривала з годину,  і оголосили, що 3 місце Рудницькі.  Було дуже тяжко коли на екрані показують 1  та 2 місця і над зображенням знаки запитання . Всі стоять дуже схвильовані, ми з Дашою обнялись і казали що ми будемо мати 1 і коли засвітилося що курінь ч.8 ім.О.Басараб – найкращий курінь року всі почали дуже і дуже пищати ,радіти, ті сльози щастя я не можу забути. Але впевнена, що це не в останій раз. Передати ті моменти щастя не можливо – це потрібно відчути на собі. Басарабки НАЙ НАЙ КРАЩІ БУДУТЬ ЗАВЖДИ . З такими виховницями як можна бути гіршими???КВ THE BEST!!!

пл.прих. Марта Беньо

“ми дійсно це заслуговуємо, це було душе страшно. Я дуже переживала  і не надіялась, що ми візьмемо  1 місце Всі, що стояли ближче до екрану взялися за руки. Коли оголосили, що ми перше місце я так розплакалась ,шуму стільки було. Якщо чесно я вже подумала, що Оля Чорна кине той прапор:)”

пл.прих. Галинка Баліцька

“Це було щось неймовірне. Спершу я навіть не повірила… Та сльози пішли з моїх очей, і я зраділа, що ми таки це зробили, що ми таки ПЕРЕМОГЛИ! Ми так цього чекали, так хотіли… І якби не наше КВ невідомо, чи нам би це вдалося. Спасибі за підтримку і за ці незабутні відчуття перемоги!”

пл.прих. Марта Бартошевська

“Можна писати багато чого, але дійсно всіх відчуттів не передати. Памятаю, що ще до нагородження  одні казали шо ми будемо першими, інші казали що другими. Але я була впевнена шо ми найкращі і заслуговуємо це звання кращих! Ми стояли на сцені, тримались за руки. Мені підкошувались ноги від хвилювання, в горлі стояв комок, а коли на екрані показали що ми перші, я не зразу зрозуміла, тільки памятаю як всі мої басарабочки почали верещати, от тоді до мене дойшло шо ми таки перші!!! в мене потекли такі сльози як ніколи, ці сльози щастя я запамятаю надовго ( і навіть було всерівно на макіяж!:))) Всі обнімались, а особливо приємно було спостерігати за Софою, Оксаною та Ольою коли на прапор причепили “Кращий курінь 2011 року” , а ще мені було дуже приємно що все наше КВ одягнуло курінні хустки:)))”

пл.розв. Соломія Банах

“теж дуже приємно:) я не одразу зрозуміла що сталось, але потім до мого мозку таки дійшло:))) ми на це заслуговуємо) дуже дуже приємно як КВ нас підтримало і одягнуло курінні хустки)дякую)це чимало означало для нас.  можливо,деколи ми і сваримось,але ми одне ціле і працюємо командою! ця перемога нам далась чесно. басарабки довели-ми найкращі!”

пл.прих. Маряна Байло

“Перед Днем Пластуна, напевно кожна з нас надзвичайно хвилювалася не тільки через виступ, а й за Найкращий курінь року, тому що багато з нас для цього старалися… І ось коли настав цей час дізнатися, який курінь буде найкращим, ми стояли і чекали коли покличуть вже нас на сцену… І от ми вже на сцені, коли оголосили3 місце, ми були майже впевнені що 2 місце наше, але ми дуже хотіли мати 1 місце , ми наділялися на це, що воно в нас буде, от і вже на екрані 1 та 2 місця, ми дивилися і не вірили своїм очам, це тривало десь хвилину, тоді нарешті зрозуміли що ми ПЕРШІ, курінь ч. 8 ім О.Басараб – найкращий! Всі скакали відрадості,плакали від щастя, ці відчуття не можливо передати, вони залишуться на довго в наших серцях.”

пл.прих. Таня Василишин

“Ох…як це було чудово!!Зараз як згадую цей момент,то здається ніби все було як в тумані(а може то мої сльози щастя дали такий ефект)…Я не слухала про що говорили оточуючі,я тільки дивилася на екран і коли я побачила фото нашого куреня а зверху перше місце,я почала так ревіти, як в житті ще не плакала!Я зрозуміла що заради таких моментів-можна стерпіти все!Але мої любі басарабочки знайте, щоб вам не говорили в майбутньому,ми завжди будем найкращими, для цього не потрібно нагород,щоб бути кращими потрібно вірити в себе!!!!Я дуже вас всіх люблю мої любі басарабочки і найкращі в світі виховниці!!і не уявляю свого життя без вас*)”

курінна пл.розв. Софія Гайворонська

“..знаєте, в цей момент в мені були мабуть всі емоції…  переживання, страх, гордість, щастя.  В серці я до кінця вірила в те,  що ми можемо таки бути першими, бо на це заслуговуємо. В думках прокручувала як воно буде .. Коли ми вийшли на сцену…я побачила ,що таке наш курінь.. і вкотре підтвердила свою думку про те, що в якому я б не була ст.пл курені чи ше десь,  мої найкращі друзі всеодно тут, і тут пройшла велика і важлива частина мого життя.  Ми виглядали   всі як одне ціле  і попри всі негаразди,  вони всі були такі щасливі..  і їх так багато, всі такі різні – юначки, КВ, але всі разом. Одна спільна ідея  і всі просто друзі, без яких я не уявляю свого життя. Дякую вам за те, що ви в мене є і робите мій світ яскравішим”

зв’язкова ст.пл.вірл. Оксана Баліцька

Categories: Новини0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below..

Напишіть коментар

"Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу