Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб

Зізнання у коханні…

Квітень 24, 2012 · Коментарів немає

Так от, почалось все з того, що мене попросили написати твір на вільну тему, пов’язану з куренем ім. Ольги Басараб. Я почала думати, з якої б це сторони підійти до цього твору і що б написати. Виявилось, що для того, щоб написати все, що хочеться і все, що можеться треба дуже багато часу. Бо наспрвді занадто багато спогадів, емоцій, знайомств та часу пов’язують мене з цим куренем. І підсумувати всі ті думки, які виринають у мене в голові можна тільки однією фразою – Я люблю вас, Басарабки!!!
І цю любов неможливо описати словами… Це безліч людей, які провели більше, чи менше часу в цьому курені і незалежно від цього додали йому якогось нового забарвлення, чи смаку. Кожну з них пам’ятаю та ціную і вдячна їм, що були тут з нами, що співпереживали, допомагали, розвивали, працювали і любили цей курінь! Це безліч вражень: незабутніх, хвилюючих, неповторних, та перш за все приємних, яких ніхто і ніколи не зможе в мене відібрати! Це безліч безсонних ночей, часу, сил та праці, про які забуваєш, коли бачиш ваші усміхнені обличчя!
Я в цьому курені понад 10 років, за цей час була в ньому юначкою, виховницею, зв’язковою, тепер знову виховницею. І навіть не знаю, який із цих періодів мені сподобався найбільше. Кожен відкривав для мене цей курінь з іншої сторони і давав ключик від ще однієї потаємної кімнатки, де знаходились нові злети та падіння, нові люди та нові цілі. І я безперервно чогось вчусь у цьому курені. Інколи здається, що мені ніколи не вдасться припинити свою подорож по цій нескінченній країні Басарабії, бо завжди цікаво, а що ж буде на наступним поворотом. А коли досягаєш того повороту, то цей вир емоцій і вражень тебе так захоплює, що хочеться ще і ще!

А особливо дякую свому юнацтву! Тобто “Едельвейсам”, “Дзвінкам”, “Лілейкам”, “Цикадам”, “Волошкам”, “Ірискам”, “Горицвіткам”, “Магноліям”, “Конваліям”, “Кульбабкам”, новим “Едельвейсам”, “Ромашкам”, “Проліскам”, “Маргариткам”… Знаєте, колись, ще будучи маленькою почула дуже цінні слова своєї мами. Моя молодша сестричка, якій на той момент було десь 5 рочків запитала її: “Кого ти більше любиш, мене, чи Наталю?”, на що мама сказала: “Дивись, у тебе є два пальчика на руці, який з них ти б не поранила – болітиме одинаково. Отак і я – не можу любити когось з вас більше.” І тільки через багато років, ще не маючи власних дітей, але маючи вас усіх – зрозуміла її слова. Бо незважаючи на те, що ви надзвичайно різні, когось я знаю краще, а когось гірше, з кимось проводжу більше часу, а з кимось менше, хтось молодший, а хтось старший, хтось чемний, а хтось не дуже – люблю я вас усіх одинаково. Тому усіх вас вважаю прямо, чи опосередковано своїм юнацтвом). Дякую вам за все! За те, що терпіли і терпите мене). І за те, що є частинкою цього великого Басарабського сімейства. Так, справді Є, бо якщо ви хоча б один день провели тут, то вже назавжди, навіть, якщо десь глибоко всередині, залишитесь басарабками.

Мені дуже хочеться вірити у щось світле! Тому я вірю, що ті зусилля, яких докладає кожен з вас на певному етапі розвитку куреня, ваші виховниці, усі, хто допомагає нашому куреню не минуть даремно. І кожен, хто проведе кілька років, рік, місяць, тиждень, день, чи лише годину у колі  Басарабської сім’ї почерпне для себе щось позитивне і корисне та нестиме цей настрій та знання далі. Бо інакше нам не виповнилося б аж стільки років (тссс… не кажіть нікому скільки) і ми б не згадували з посмішкою часи, проведені у цьому курені.
Мені завжди здавалось, здається і буде здаватись, що немає межі для вашої, чи краще сказати нашої)) досконалості, тому любіть цей курінь, любіть один одного і не стійте на місці! Виховниці, працюйте для юнацтва, а юнацтво працюйте над собою, бо тільки тоді праця ваших виховниць буде не даремною. І ні на секунду не забувайте, що ви Басарабки! А це означає, що ви…. Ви краще за мене знаєте, що це означає!

З пластовим привітом,
СКОБ!
ст.пл. Наталя Музала, ОД

Categories: Новини0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below..

Напишіть коментар

"Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу