Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб

Гасло басарабок на наступний рік: “Новий день – нове добре діло”

Жовтень 9, 2012 · Коментарів немає

Відкриття курінної ради… Ти ще зовсім не знаєш, що попереду. Ти стоїш і тебе мучать тисячі питань. Ти хвилюєшся, бо знаєш, що вже зовсім скоро саме ти зможеш стати тією, хто матиме можливість реалізувати свої ідеї та втілити їх на благо куреня. Або ти молодша за віком юначка, яка вибирає майбутнє свого куреня і саме твій вибір може бути вирішальним. Чи ти виховниця, яка присвятила цьому куреню саму себе, тебе болить серце за кожен конфлікт та відчуваєш неповторну радість за кожну перемогу юнацтва.
Промова за промовою, презентації, план дій на рік… кожна кандидатка підготувалась вклавши у це час і душу. Усі хвилювались, оскільки всі представники були вартими стати курінною, а обрати потрібно тільки одну. Кожен кандидат на курінну, заступника курінної, писаря, чи скарбника помітно хвилюється.
І ось настав цей момент. Коли ти, ще зовсім недавно, маленькою юначкою вступала у цей дивовижний пластовий світ. А тепер ти тут, на цьому місці і тебе обрали. Саме тобі дали шанс спробувати себе у цій нелегкій справі. Сльози щастя, обнімашки, вітання і щирі слова гріють більше за будь яку похвалу.
Попередній провід курення, мабуть, найкраще розуміє, що чекає теперішній провід попереду.

Дуже дякуємо усім хто працював на благо курення цілий рік, а саме виховницям, екс-проводу: Софії Гайворонській, Оксанці Косиєвій, Марічці Шкоруді, Софії Калаш, та усьому юнацтву! Дякуємо за те, що нас обрали! Ми вас любимо і не підведемо!

Провід:
Курінна – пл. уч. Мар’яна Байло
Заступник курінної – пл. уч. Квітослава Косарчин
Писар – пл. уч. Оля Готра
Скарбник – пл. уч. Оля Приходько

Categories: Новини0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below..

Напишіть коментар

"Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу