Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб

Шість років разом!

Листопад 3, 2012 · Коментарів немає

Нещодавно нашому гуртку «Іриски» виповнилося 6 років. Для людини 6 років це лише невелика часточка життєвої дороги, але для нас це чималий період нашого спільного пластування. Зараз нас залишось тільки  четверо, разом з чудовою виховницею, яка привила нам любов до Пласту та допомогла відчинити двері перед дорогою цікавих пригод в пластовому житті.

Соломія Банах: Ірисочки. Для мене це не просто назва чарівної квіточки і, навіть, не просто назва нашого гуртка, це мої подруги, і багато спогадів пов’язяних з ними всіма)) Хоч ми і не дуже великий гурток, проте ми завжди разом, ми росли, дорослішали на очах один одного і нашої найкращої, найулюбленішої виховниці – Оксанки Баліцької. Бути справжньою ірискою не легко, адже природній відбір до нашого гуртка не всі пройшли, а їх було чимало, проте залишились найстійкіші ірисочки. Нам вже шість, ми дорослі, час пройшов швидко, багато чого змінилось, але ми завджи залишимось ірисками)))

Софія Гайворонська: Ех… Здається, що це було не так давно, а виявляється минуло вже 6 років з часу створення нашого гурточка. І вже ми всі майже дорослі і трохи розумніші ніж були, але все-таки ми досі “маленькі дітки” своєї виховниці… Минуло вже 6 років, а пролетіли вони, як одна мить. Надіюсь, що і надалі ми будемо завжди разом, завжди однією сім’єю!)

Оксана Баліцька: Дуже багато часу пройшло з того часу, як ми з вами познайомились… Пам’ятаю, як 14 жовтня 2006 року ще зовсім юна, не впевнена в собі, яка ще сама була недавно юначкою, бігла я на свої перші сходини в ролі виховниці, всередині все переверталось та тремтіло, я розуміла, що мене чекають 8 чудових маленьких дівчаток, для яких від сьогодні я стану старшою сестрою, порадницею, подругою, а може й, навіть, прикладом – тепер я несу відповідальність за цих ще зовсім маленьких квіточок. Але переживання швидко відпустило мене, коли я побачила ці ще більш перелякані очі, ніж мої,  ці зацікавлені погляди, ще невпевнені і боязкі відповіді на запитання, і з тієї миті вони стали для мене рідними і дуже важливою частинкою мого пластового і не лише пластового життя. І от, зараз пройшло вже 6 років, здається ніби вчора я ходила з ними на кожну теренову гру, чи будь-яку акцію, а сьогодні вони вже такі дорослі, самостійні, красиві, розумні дівчата. Мабуть то смішно звучить, але справді було надзвичайно приємно бути поряд з вами коли ви росли, бо поряд з вами росла і я, і я впевнена, що наш спільний ріст та досягнення на цьому не зупиняться, попереду в нас ще багато спільного пластування. Дякую вам за ті 6 років, які ми з вами пластуємо, за всі пережиті перемоги, поразки, злети та падіння, за всі посмішки та сльози, за тепло та доброту, за підтримку та допомогу, дякую вам просто за те що ви є і, що ми з вами можемо бути друзями!

Як тільки ми прийшли, для нас Пласт – це було шось таке дивне та незвичайне. А тепер кожна з нас може організовувати різні акції та ділитись досвідом з іншими юначками. Також мріємо набрати гурточки та стати гідним прикладом для них так як це зробила наша виховниця.

Отож, живіть у злагоді та цінуйте кожну мить у вашому гуртку….

пл.уч.Косиєва   Оксана

Categories: Новини



0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below..

Напишіть коментар

"Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу