Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб

Листопадовий Зрив 2012

Листопад 20, 2012 · Коментарів немає

Думаю, що варто почати з того, як ми добиралися до пл.Ринок, де була вся урочистісь. Це можна було назвати квестом “Залізь у маршрутку”, але все ж нам вдалося). Ми приїхали, почали переодягатися в однострій, незважаючи на холоднечу.
Ця подія була дуже особливою для нашого куреня, бо саме нашій Патронесі надавали дуже почесний орден – Пластовий Залізний Хрест і ми були дуже горді з цього.
Ось і пройшло відкриття. Ми вже почали переодягати спідниці, аж раптом прийшов хтось з проводу і каже: “Дівчата, не знімайте однострої!”.  Але наша кльова зв’язкова таки наполягла на тому, щоб переодягнулись, соікльки було дуже холодно, за що ми їй дуже вдячні :). Згодом ми почали формувати цифру “74″. Ніхто не зрозумів для чого. Але потім це виявилося помилочкою і ми дружно стали в “94”. Сподіваюся, що ми це гарно зробили.).
І ось ця мить…..Почалася теренівкаа))))). Ми думали, що вона буде тривати десь 5-6 годин, а вона тривала всього 3 години, що нас дуже потішило. Ми йшли з бойовим духом і дуже хотіли здобути перемогу. Нам ще дали баночки, в які потрібно було збирати гроші для Залізного Хреста. Всі кидали туди свої гроші. Всі, окрім нас. Всі точки ми пройшли успішно і дісталися до фінішу. Але все ж однієї точки ми не пройшли. Ми були впевнені, що хоч якесь призове місце здобудемо, але не сталося, як гадалось(…

Ось прийшло і закриття. Воно проводилось біля Каменяра (пам’ятника Івану Франку), куди ми і прибули. Погода робила все, що могла. щоб завадити нам провести закриття, та все-таки воно відбулося. Падав дощ, ми мокли, але яке пластування без цього??
Наш гурточок чекав результатів і ось проголошують призові місця- 3-ті не ми, 2-гі теж не ми, ну…і 1-шими стали також інші…Ми дуже засмутилися, ледь не заплакали. Кожній з нас дали йогурт і сказали, що наш гурток назбирав найбільше коштів. Ми дуже задоволені, що взяли участь у акції, але жаль, що не виграли!

пл.уч. Марта Беньо

Categories: Новини0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below..

Напишіть коментар

"Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу