Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб

Басарабський Вишкіл Впоряду

Березень 29, 2013 · Коментарів немає

    Юначки з гуртка ч. 4 ” Едельвейси” проводили для к. ч. 8 ім. О. Басараб курінний вишкіл впоряду V8. Там юначки могли навчитися виконувати впорядові накази, або ж покращити свої знання, побавитися в цікаві та повчальні ігри , смачно поїсти і просто гарно провести час. Цей вишкіл для нас мав особливе значення. Впродовж березня всі наші думки і плани були спрямовані на організацію вишколу на найвищому рівні. 3 дні перед вишколом ми просто проводили на домівці, аби все було досконало та
відмінно. Можливо, нам не все вдалось зробити так, як ми це бачили в ідеалі. Але коли ми бачили щасливі лиця учасників, чули їхні відгуки та читали їхнє враження, вже тоді знали, що не дарма старались :)

Було досить дивно бути по той бік вишколу, бути проводом, читати гутірки. Але дружня атмосфера на вишколі змушувала нас забути про наше хвилювання і просто насолоджуватись прекрасними моментами з вишколу. Величезне спасибі від проводу за те, що багато хто прийшов і гарно себе показав! Ви молодці, незважаючи ні на що!

Хтось старався більше, хтось менше та все ж ось найкращі результати вишколу:
1 посвідка Оксана Байло
2 посвідка Настя Двораковська
3 посвідка Галя Баліцька
4 посвідка Богданка Ващишин

Щоб Ви оцінили наші старання, пропонуємо Вашій увазі вісім вражень про вишкіл V8: На мою думку, вишкіл відбувся чудово. Тут я послухала чудові гутірки, навчилася чогось нового. Провід який організовував цей вишкіл попрацювали на “ура!”. Ще мені сподобалось те, що все справедливо. Провід видумав дуже багато цікавого, одною річчю з цього є вісімки, які давали як за нагороду)) P.S. було справді дуже цікаво. Потрібно робити таке частіше!

Пл. Прих. Настя Двораковська

Дуже дякую за вишкіл! Було реально круто. Дуже цікаві та корисні гутірки. Я не жалію що прийшла! Дякуєм за те що створили таку класну і незабутню атмосферу ! P.S- Проліски вас люблять !

Пл. Прих. Соля Пачковська

Вишкіл був дуже крутий. Приємно було знову всім разом зустрітись повеселитись і повчитись. Частіше б такі вишколи.

Пл. Прих. Марта Шанайда

Було дуже весело я багато чого навчилась та дізналась того, чого майже нічого не знала. Вмію зате тепер багато наказів виконувати, відчула себе бунчужною. Гутірки трохи були цікаві, трохи ні так відверто скажу:) Впоряд з Вітером сподобався і з Сольою теж:)8 були класні отримала аж 3))) Багато ігор було що і нас здружило,багато чого навчилась не жалію що прийшла.

Пл. Прих. Галя Баліцька

Я напишу про свої враження від вишколу дуже коротко. Все було круто). Ви дуже старалась і готувались, і то було видно. Незважаючи на те, що ви трішки хвилювались, ви чудово провели гутірки та ігри. Ви підняли всім настрій ,і справді всім було весело і цікаво;). На мою думку, ви все зробили на високому рівні, такшо якихось недоліків я непомітила.

Пл. Прих. Оля Чорна

Дуже дякую Едельвейсам за такий класний вишкіл. Було дуже весело та добре провести час з куренем. Гутірки були дуже цікавими та багато навчили. Провід дуже добре підготувався ;) P.S. Проліски люблять Едельвейсів:***

Першунка вишколу пл. прих. Оксанка Байло

Вишкіл був справді крутим. а головне- дуже корисним і доцільним. бо впоряд – це справді важлива ланка пластування, він нас згуртовує, надає нам більш естетичного вигляду. і я хочу подякувати проводу та інструкторам за справді гарно зроблений вишкіл. я дуже багато чого навчилась нового та цікавого. а особливо покращила свій впоряд в русі.

Пл. Прих. Богданка Ващишин

Отож!:)
Було приємно побачити на вашому вишколі справжню банду з куреня. Всі уважно слухали , та виконували всі вимоги і правила гутірки , що теж не може не радувати. В курені спостерігав достатньо високий рівень впоряду у юнацтва , та ще є над чим працювати;) Провід теж молодець , що організував такий вишкіл. Бажаю Басарабкам в майбутньому великих успіхів , і щоб ваш впоряд був на високому рівні!:)

Інструктор вишколу Віталій Загоруйко

http://vk.com/id55348959?z=video55348959_164744307%2Fvideos55348959

Categories: Новини0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below..

Напишіть коментар

"Курінь ч. 8 ім. Ольги Басараб" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу