ПВ та ШВ взяли участь у Крайовому Дні Пластової Присяги у Львові

28 та 29 квітня 2012 р.Б. Почесна Варта Станиці Львів та Школа Впоряду Станиці Львів взялди активну участь в церемоніальних заходах в рамках святкування 100 річниці від дня складання першої пластової присяги у Львові в 1912 р. Першого дня святкувань відбулися основні урочистості (Пластова присяга, переведення іменувань тощо), але цей день не став дуже кульмінаційним для ШВ та ПВ. Під час першого дня з особового складу ПВ та ШВ було виставлено шестеро хорунжих, котрі чітко та злагоджено забезпечували виконання прийомівз Великим Державним Прапором України.
Референтура ПВ вирішила не дуже акцентувати на ролі хорунжих, тому пріоритети були націлені на дещо інше Впродовж тижня, який залишався до КДППП, пластуни Школи Впоряду та Почесної Варти відпрацьовували церемоніали з покладання вінків до могил провідників Пласту та визначних діячів України (О. Тисовському, М. Галущинському, Д. Вітовському та С. Левицькому), які знаходяться біля меморіалу воїнам УГА на Личаківському цвинтарі. Почесна Варта передала свій досвід церемоінальної роботи ініціативній та демоструючій надії молоді зі Школи Впоряду. Як і було задумано церемоніал покладання пройшов вдало та отримав схвальні відгуки від багатьох авторитетних пластунів, котрі знаходилися на місці покладання. Символічно, що бунчужним церемоіналів другого дня був ст. пл. скоб Володимир Литвин (комендант ШВ і ПВ, голова Референтури ПВ).
Після покладання відбувся вимарш від Личаківського цвинтаря до Львівської академічної гімназії через центр міста з відкриттями в процесі вимаршу меморіальних дошок основоположникам Пласту, які були освячені ст. пл. о. Олексою Медиком, ЛЧ.
Пластуни Школи Впоряду отримали перший “бойовий” досвід церемоінальної роботи, яка їм знадобиться в подальшому задля забезпечення іміджу Станиці Львів назовні. 100 День Пластової Присяги став початком масштабних святкувань Століття Пласту, яке набуває своїх обертів.

Покладання вінків

Покладання вінків

Покладання вінка до пам'ятника "Пластунам, які не зламали своїх присяг"

Почесна Варта біля могил провідників Пласту

 

Загальне фото Почесної Варти та Школи Впоряду

 

Відкриття меморіальної таблиці в Львівській академічній гімназії

 

Пластуни ПВ та ШВ з Куреня ч.3 ім. Івана Виговського

 

Таблиця у Львівській академічній гімназії