Вихідні з відьмами

2-3 лютого відбувся внутрішньокурінний вишкіл куреня ч.32 Степових Відьом.

І хоча назви він не мав, я його окреслила так: “Краса до вінця, а розум до кінця”, Юля Вінтюк називала просто: чудо-семінар, а Ірця Угриновська стверджує: “вишкіл не був по суті вишколом, це були довготривалі тематичні посиденьки на конкретну тему з крапленням гумору, тараканів, які аплодують стоячи, і всюдисушної віри один в одного.

Усе відбувалось у Львові в приміщенні УКУ на вул. Свєнціцького 17.
Головним у вишколі був час, який ми дарували одна одній. Складним було самопізнання, а найважливішим – приємна сестринтська атмосфера.

День перший:
З деяким спізненням (що, зрештою, властиво дівчатам) ми розпочали наші тривалі посиденьки.
Спершу кожен спробував відчути себе в ролі персонажа, що аж ніяк йому не притаманний. Забава вийшла на славу!
Браво Марії Олійник, Уляні Теслі та Ірині Угриновській, які “на відмінно” зіграли свої ролі. Дехто менш вдало справився, а декому взагалі не вдалось. Але забава була ще та.

Цього дня ми говорили про моду, мейк-ап, зачіпали й інші суто дівочі теми, як-от хлопів;-)
У програмі були й приємні чаювання-кавування.

Ввечері до нас завітали хлопці, з якими ми подискутували на одну цікаву для всіх нас тему. (Тему дискусії ми втаємничуємо, якщо бажаєте довідатись, то можна розпитати тих, хто був присутнім).

На прощання ми запровадили новий обряд уже традиційно в колі. Мабуть, саме цей обряд найбільше запам’ятався усім дівчатам.

День завершився….. Насичений був день…. Навіть важкий… Проте прожитий він був в чудовій компанії і трішки змінив кожну з нас.

Як на справжньму вишколі кожен учасник отримав завдання на завтра і всі розбіглись по теплих домівках.

День другий:

Розпочався другий день з приймної фізкультури, а саме – Йоги ;-) (Признаюсь, потроху займаюсь нею і надалі, тож спасибі Відьмам за натхнення)

У цьому дні ми говорили про:

  • цілеспрямованість
  • мрії
  • творчість
  • любов до себе
  • стереотипи

і знову, про хлопів коханих)

На завершення вишколу ми креативили над колажами.

Дякую моїм Відьмам за особливу магічну атмосферу вишколу, надіюсь втрапити на ще один такого ж формату найближчим часом)

ст.пл.вірл. Оксана Пужаковська, СВ