Веломандрівка – 50 км на 50-ліття куреня.

Чудового недільного ранку шестеро Степових Відьом та два хлопці-молодці з приміського вокзалу рушили електричкою до Пустомит. Звідти помандрували верхи на велосипедах таким маршрутом: Пустомити – Оброшино – Басівка – Годовиця – Глинна Наварія – Малечковичі – Солонка – «Арена Львів» – центр.

oH72Gg_wUXU

Погоду шаманили з вечора, то начаклували сонячну з пухнастими хмаринками. По дорозі на Оброшино знайшли дуже гарне поле, всіяне маками, – неймовірна краса! А далі – завітали до мальовничого звіринця. І хоч в неділю він був зачиненим, все ж через доступну огорожу і оленів годували, і різну птицю розглядали:) Також в Оброшино є гарна бібліотека, колишній Палац Архиєпископів, заснований 1730 року.
В Годовиці ми завітали до Парафіяльного костелу Усіх Святих. Його будували протягом 1751-1758 років. Архітектор — творець Собору святого Юра у Львові – Бернард Меретин, а скульптор — геніальний Пінзель. Всі були вражені такою архітектурою і тим, що така цінна пам’ятка абсолютно занедбана. Всередині між деревами можна на стінах розгледіти фрески, збережений дерев’яний хрест. Більша половина історичної спадщини та скульптури Пінзеля були вивезені.
А в Глинній Наварії всю відьомську братію запросив на обідню гостину Богдан Чичкевич. То мали чудову трапезу в прохолоді будинку на ґанку. А на десерт – два смачнючі пляцки: «Бите скло» від Тетяни Бей та «Бісквітний торт з полуницею» від Катрусі Вовк.
Загорілі ноги, свіжі синячки і подряпини, нозі у “веломаслі”, – все як має бути:) Попри ямиська, собак та втому, всі повернулись з чудовим настроєм, емоціями і спогадами:)
Мандрівка відбулась в рамках акції до 50-тиліття куреня. Заплановані 50 км успішно були проїхані)

h2s8RT2T-VM