Осінній Відьомський Злет 2013

12-13 жовтня 2013 року жителі у с. Славсько, що розкинулося нижче Львова, відбувалися аномальні речі! Місцеві жителі подейкують, що у давній хаті на горбочку діялося щось магічне… Навіть знайшлися свідки, котрі стверджують, що бачили величезну кількість мітел, що відпочивали біля яблуньки, порожніх казанів, які насторожували прохожих. Та найважливіше із цього всього те, що очевидцям вдалося почути уривки із дивних балачок, наприклад: «А що входить в обов’язки мітлогона?», «Коли ми робимо ВУМ?», «Та я ж говорила про це на Чарах-марах!»

Наш спеціальний кореспондент розповість вам найсвіжіші факти з перших уст . Затишна сільська хатина прийняла у себе в гостях «Степових Відьом», котрі злетілися туди для своєї Ради. Дівчата встигли і підбити підсумки, і обрати провід куреня на наступне півріччя, і навіть запланувати безліч цікавих акцій! Отож, керувати куренем будуть:

СтарухаЮлія Базарник
МітлогонІрина Угриновська
ЗбирайлоКатерина Вовк
ШкрібайлоМарта Пецюх
ГосподраникМарія Рехман
ХронікарМарта Кулакова

Не обійшлося, звичайно, і без невимушеного спілкування та чарування, обмінювання новинами людського та чаклунського світу, рецептами кексів та зіль, порадами та повчаннями. Дівчата мали змогу побавитися в ігри, скуштувати середземноморської вечері, і навіть стати справжніми актрисами! Усе це відбувалося серед чаруючих осінніх гір…
Ця подія, як і всі інші відьомські акції, була атмосферною, теплою, магічною. Тож будьте напоготові, можливо, вам також вдасться побачити їх на фоні неба чи почути десь дзвінке «Шару – шарі» !