2006 рік

Плазма

Крім того, що ми азартні і спортивні дівчата, як покаже Спартакіада, Степові Відьми ще й, до біса, Красиві. З однойменною назвою ми й виступили на інтелектуальному змазі Плазма у місті Луцьку.
Незабутній змаг у пластові слова, настільний теніс, рогатки, хрестики-нулики і ще всяка-всячина інтелектуального змісту залишили у спогадах купу позитивних емоцій, а на додачу друге місце у загальному заліку.


Спартакіада

Бігати вміємо, правила ігор, ніби, знаємо, у Франику ще толком не були. І от вже більш-менш збите товариство азартних дівок виставляє свою команду на крайовій Спартакіаді.

Не біда, що вперше в житті на змаганнях бачимо гандбольний м’яч та більшість учасниць команди ще ніколи не перекидали м’яч за волейбольну сітку.

Головне це командний дух. Почесне передостаннє місце (ну вже так його приворожили, що й досі відворожити не можемо:-).


Відьомська ніч

Листопадова вечірка Відьом стає вже традиційною. Друга Відьомська ніч – це веселі конкурси і забави, великий розпродаж відьом, епатажні «Петро на горі», запальна вечірка за північ.


Нам 1 рочок

День народження у Відьом – це свято сімейне. В цей день Відьми запрошують друзів, щоб з ними спільно розділити радість прожитого року.

Свій перший День народження ми відзначили в тісному колі в парку Знесіння.