2007 рік

Спартакіада

Відьми відважно боролись за гарний настрій для себе і інших на Спартакіаді в Івано-Франківську 27 жовтня 2007 року. Ми грали баскетбол з Першими Стежами, волейбол також з ними, а от гандбол … з Буриверхами. І Ви уявляєте?

Ми вибороли… гарний настрій, принаймні для себе. І добре пограли в гандбол. (Особисто я, спробувала себе вперше в цій грі. Вона мені лягла до душі :)) А ще відмочки і зеленухи мали оригінальну форму для змагань. Багатьом вона сподобалась, а нам тим більше, і це головне!!!

Курінь народив ідею на спартакіаді і, якщо вона нами реалізується, то ми повідомимо Вас на цьому сайті. Отож, заходьте. Передавайте всім «привіти»… Па-па


Ретро-Відьми

Цього року вечірка була особливою, в стилі 60-х років. Отож, усі запрошені «кинулися» витягати старий батьківський, дідівський, мамин, бабцин одяг аби виглядати стильно!

Вечірка вирізнялася з-поміж інших: вже дещо забутою, проте всеодно драйвовою музикою 60-х та безліччю конкурсів. Окрім того, ми забезпечили (сподіваємося:)) гарний настрій та купу друзів…


«Ми вже навчились ходити і говорити!»

Сказала старуха, вітаючи курінь з 2-гим українським рочком!

Отож, 14 жовтня 2007року, на Покрови (тобто Марії), в день заснування УПА, і в день кібернетика товариство Відьом і близьких їм людисьок провели чудовий полудень в Брюховичах. Вони, тобто ми, відвідали музей імені Михайла Дзиндри!

Окрім екскурсії про талановитого творця, наше товариство насолоджувались святковою перекускою, класичною музикою, скульптурами і, безперечно, своїм власним товариством!

Дякуємо Магії за Нас і за Вас.