Get Adobe Flash player

Search

Categories

piarshchyk

Вишкіл Української Міфології 2013

ВУМ 2013

Подивися на руки своєї мами – коли вона готує для тебе, розставляє усілякі дрібнички на їхні місця, причепурюється чи гортає сторінки книжки. Дослухайся до її голосу, згадай як у дитинстві розповідала тобі казки, чи може співала, або переповідала сімейні історії. Подивися на свого батька, як він втомлено видихає, повертаючись з роботи, цілує твою маму у щічку чи жартує з якихось, тільки вам зрозумілих речей. Приглянься до своїх братів і сестер, до їхніх вподобань, того що вони люблять і чим заповнюють свій світ. Послухай своїх бабусь і дідусів – вони знають те, що вже давно забули інші. Це твоя родина. З нею усе починається. Усі традиції, твої переконання, твій світогляд, твоє оточення, твої вибори, твої перемоги. З неї починаємось ми.
І якщо тобі хочеться знати про те, як творилася родина, зрозуміти її сакральне й суспільне значення, про те, звідки беруть початок, такі давно звиклі для нас поняття і щоденні звичаї – приїджай до нас!
тебе чекає незабутня, сімейна атмосфера вишколу, приємні несподіванки, чудові майстерки і цікаві гутірки та дискусії.

А ще цей вишкіл є святковим, тому що нашому куреню цього року 50 і вишкіл набув вперше статус крайової акції.

Відбудеться вишкіл 26-28 квітня, у м.Борислав.

Контактні особи:
Комендант – ст. пл. Оленка Боднарук, СВ (0932863136).
Писар – ст. пл. вірл. Марічка Рехман (0931598736).
Безповоротна вкладка становить: 100 грн. + 30 грн. на місці (+ 50 грн. хто замовить футболку) для тих, хто зголосився до 5 квітня 2013 року і 100 грн. + 50 грн. на місці (+ 50 грн. хто замовить футболку) для тих, хто зголосився після 5 квітня.
Дед-лайн зголошення на вишкіл: 9 квітня!
Кількість місць обмежена!