• Рубрики

 • Пересувна експозиція «Пласт – український скаутинг» демонструватиметься в Житомирі до 26 лютого

  Лютий 4th, 2010 by zhytomyr

  Цьогоріч відзначається двадцятиліття відновлення пласту в Україні. З пересувною виставкою «Пласт – український скаутинг», яка приурочена річниці, вже ознайомилася молодь Рівненщини, Львівщини, Івано-Франківщини, Чернівеччини, Тернопільщини, Луганщини, Одещини, Київщини, Волині та Донеччини.

  В середу, 3 лютого експозиція нарешті розгорнулась і в місті Житомирі. Її прийняла у своїх стінах Житомирська обласна універсальна бібліотека імені Олега Ольжича. І це недарма, оскільки сам Олег Ольжич був вихованцем Пласту.

  Місцевий осередок Пласту, доклав чимало зусиль до того, щоб донести до громади міста інформацію про майже столітню історію організації, всеукраїнські табори, пластові мистецькі, спортивні та інтелектуальні заходи.

  На презентацію завітало багато гостей: молодь, журналісти, представники органів влади області, міста та району, громадських організацій та духовенства. Усі хто виступав, наголошували на важливості проведення такого заходу. Було підкреслено, що до виховання молодого покоління варто залучати не тільки батьків та школу, а й організацію, яка може запропонувати молоді альтернативу вулиці та шкідливим звичкам. Після урочистої частини пластун Максим Вікарчук провів першу екскурсію.

  Варто нагадати, що виставка триватиме до 26 лютого і усі охочі мають змогу не тільки відвідати експозицію, а й стати частиною великої пластової сім’ї!

       
       
   

  Posted in Новини | | | 0 Comments


  Leave a reply

  You must be logged in to post a comment.

  Категорії

  Архіви

   

  "Станиця Житомир" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
  Проект Пластового порталу