You are currently browsing the category archive for the 'Без категорії' category.

Табір “Звук лісу” – дуже класний. Тут багато чого цікавого, наприклад різні ігри. теренівки, хороше і смачне харчування, цікаві розповіді та інструктажі на різні теми.
Найбільше мені сподобався похід на Дамбу. Виснажені, втомлені, спітнілі, і все жтаки ми дійшли. Коли ми йшли, ми купили обі морозиво “наршті”.
На Дамбі дуже класно, такі відчуття, що ти на морі. Пісочок, тепла водчка. Також у нас юув конкурс “Русалонька” – нам треба було з піску зробити русалку (як скульптуру). Ми відчули себе справжніми скульпторами. Ще сподобалися ігри на воді.Роблячи для себе висновки, я зрозуміла, що хочу ще.
Несподобалось мені те, що в перші дні були сильні зливи.

На цьому таборі я дізнався про 2 види змій та як ведеться прес-конференція. Тут безліч гутірок, одна з них канойкарство, яа подобається мені найбільше. На таборі триразове харчування. У нас є бунчужний Борислав, який з куреня “Сіроманці”. Звичайно тут є і сам комендант Геннадій Іванченко. Також тут є подуга Марина, яка дуже добре і, до речі, вона мені подобається. Я сам із гуртка “Off”. В цьому гуртку мені все подобається, окрім однієї людини – Олени. Ми з нею постійно сваримося, тому що у нас різні точки зору. Наш виховник – Юрко Семенов – він розумний чоловік. Є дівчина Аня, вона теж розумна і через неї ми постійно перемагаємо у імпрезах. Імпрезка – це маленький спектакль. Враження від табору в мене гарні… (якщо хочете дізнатися більше – спитайте у Дані).

Ми приїхали у пластовий табір
І одразу почався там гамір
Намети швиденько усі розставляли
і речі свої у них покидали.
Мене і дівчаток забрали до кухні –
ми різали хліб і мили всім кухлі.
поїли ми трішки і знову в намет,
але там мурахи, як бджоли на мед.
Почали ми OFF-ом усіх їх гасити.
Не діє на них, от паразити!
(с)Олена Мураховська

Привіт! Ми шалені білки. Нас 7 білок і шалений виховник.Ми дружні (не всі та думають) і цікаві. Тут є Таня, яка на все говорить “ні”. А Костя думає, що це “прикольно”.Запрвля всім Віка, але не дуже швидко все придумує. Ще є Саша. Саша – це вона (не він). Ще є два Саші – хлопці. Один із них пінгвін. І Влад – натуральний блондин. Богдан – це наш виховник (дресирувальник білок). Ми завжди їмо останні. На нашій кухні є могилка нашого  покриовителя.

Ми дуже полюбляємо “орехі”. Ми будемо раді бачити тебе-е-е. Співочий гурток.
фото гуртка

Привіт! В гуртку є Данило.  Він пропонує ідеї, але не всі з ними згодні. Але він найвеселіший. Правда не всі так думають. Оленка точно так не думає. Данило з Оленкою ненавидяить один одного. Окрім Данила Оленці все на таборі подобається.

Табір добре чогось навчає. Ми були дружні, коли ми робили гурткову кухню (Оленка тоді ще погано знала Данила). Ще в гуртку є  Настя, Сашко, Юра (з червоними очима  і постійно сміється), Ростік і Аня.

Гуртковий у нас – Сашко. Виховник – Юра, який класно грає на гітарі і співає. Ми його обожнюємо, він файний чувак.

Ми сьогодні грали в футбол. Наш гурток зайняв друге місце, тому що Оленка падала і завжди сварилася з Данилом. Потім ми ще стрибали у калюжі. Потім прали одяг в річці.

Привіт! Настя думає, що весь гурток її ненавидить. Але на думку Данила це не так. Вчора наш гурток стояв під доще. Нам дуже подобається у цьому таборі. Вчора до нас приєднався Мишко, він з Авдіївки. У нас в гуртку є 2 Лєри, і повинна приїхати Ксюша. Зараз нас тут шестеро. І Марина – наша виховниця. Наша улюблена пісня “Вампір”.

Сьогодні нам дуже сподобався борщ від коменданта. А вчора до 11 ночі сиділи біля вогнища і співали пісні. А сьогодні через дощ ми спали до 8.00.

Наш гурток так називається, тому що ми все скрізь бачимо…

7 разів “привіт” від всіх. Вмикаємо фантазію…..

Виховник нашого гуртка – Іван. Він добрий, веселий.

(Веселий гурток – весь час сміються)

О, ми сьогодні чергові. Отримали наганяй від коменданта. ми дуже горді з цього, бо це був сам комендант, він навіть Юрі руку потиснув, а Микиті навіть власноруч налив чаю.

Хочемо зайти на “вКонтактє”, але нам не дають. У Лєни в 13 років не було інтернету, тому вона не розуміє бажання Юри (йому 13) “сидіти вКонтактє”. Олені не відомо скільки років, бо це некоректне питання для дівчини.

Максим збирається їхати раніше. Вчора прбуло поповнення – приїхала Катя з Авдіївки.

Перші несміливі враження: “Усі хвилюються… Я не очікувала такої кількості вражень лише за перший день. Це не тільки розтаборування, це знайомство з новими друзями. Найбільше зі вчора запам’яталася ватра, виступи гуртків.” (пл.прих. Аня Глібова, гурток “Off”)

За кілька днів розпочнеться табір “Звук лісу”. Список учасників сформовано, провід вже підготуваав програму. Комендантом цьогорічного табору є пл.сен. Геннадій Іванченко, V.

Отож, у середу, 29 червня, тут: http://bit.ly/jG4074 знову з’являться намети.

Всі помітили? Виявляється, Яндекс карти оновлювали рік тому саме тоді, коли біля Осколу відбувався наш табір. І тепер ця місцина без наметів взагалі не сприймається)))

Розпочинається зголошення на Звук лісу 2011!!!!
Цього року табір відбудеться з 29 червня до 10 липня.

Таборова газетка 4-го гуртка

Таборова газетка Шалених Українських Ротожуїв

Таборова газетка 2-го гуртка

Автор аплікації – пл.прих. Тамара Козлова, станиця Сєвєродонецьк

За вчорашній день мені сподобалося, коли я прийшов на гурткову кухню, а столу на нашій кухні вже не було – з неї збудували ватру. чергови гурток склав величезну ватру. Вечері вже було дуже велике вогнище, що довелося трошки гасити його водою. Потім ще треба було робити звуки, щоб вони були найбільше наближеними до природніх в лісі. А вранці, коли ще було темно, Микита Колодницький складав Пластову присягу. особливе враження у ме було, коли мені видали курінну хустку 65-го куреня ім. П.Франка.

Денис Петренко, Краматорськ, репортер 3-го гуртка “Звуку лісу”

На таборі мені дуже сподобалося,  я знайшла багато нових  друзів, найбільше мені сподобалася теренова гра “Жость”, де всі точки були пов’язані з багнюкою, найкраща точка була у Вови Попова. На кухні нас гарно годували, провід був веселий, особливо вночі. Багато купалися, були цікаві теренівки. ще у нас були друзі з іншого табору – “Велика гра” – їм теж сподобалося, і більшість хоче вступити в Пласт. Протягом табору у нас було завдання знайти звук лісу, за кожну перемогу ми отримували частинку звуку, і наприкінці, коли ми зібрали всі частинки, треба було відтворити звук. Цей звук був “Авуу!” І за нього вовкам дали м’яса. Табір був файний.

пл.прих. Олена Соломко, Краматорськ, репортер 4-го гуртка “Звуку лісу”

Хочу зауважити, що це мі перший табір, і вражень багато. спочатку було незвично, тому що я думав, що я “лівий”, але потім втягнувся, подружився з усіма. взагалі ця атмосфера мала ознаки радості та легкості. Багато людей мене підтримували на таборі. тут зібралися люди, які хочуть і можуть тобі допомагати, тут немає злості в душах. Це дуже класно.

Руслан Онощенко, Сєвєродонецьк, репортер 2-го гуртка “Звуку лісу”

Взагалі це мій другий табір,  я отримав багато вражень. Найбільше сподобалося те, що майже вссі в таборі розмовляли виключно українською мовою,  я підтримую цю ідею розмовляти на українській мові. Також мені дуже сподобаласч програма табору, було дуже весело, нудьгувати не доводилося, взагалі-то, хотілосяб щоб таких таборів в Україні було побільше.

Дмитро Січовий, Київ, репортер 3-го гуртка “Звуку лісу”

Звук лісу заполонив наші серця і зробив наш гурток більш дружнім. Табір дуже сподобався, пролетів майже непомітно, кожен знайшов для себе нових друзів. Байдужих не лишилося. Хочеться подякувати проводу та кухарям.

Іван Петрище, репортер 3-го гуртка “Звуку лісу”

Було дуже гарно на байдарках, хоча і складно. Такі краєвиди відкривалися, які рідко побачиш. Була можливість зупинитися на гарному пляжі для купілі. Загалом подобається, що дуже насичена програма, впевнена, що залишиться багато спогадів.

пл.прих. Марія Корякова, репортер 3-го гуртка “Звуку лісу”

Хлопці, які вчора ходили на байдах, гарно повеселилися, але втомилися, бо пливли додому проти течії, а це дуже втомлює. На ватрі розіграли речі, які загубили учасники. Наш бунчужний цього не любить – все, що відрізняється кольором від площі збірок – не має там бути. Сподобалося гуртку в Ізюмі, особливо біля меморіалу на горі Крем’янець.

пл.прих. Захар Скляр, репортер 1-го гуртка “Звуку лісу”

Вчора ми їздили до м.Ізюм, це дуже цікаве місто, з цікавою історією. Це місто отримало назву не через виноград. колись була татарська принцеса на цих землях і була вона дуже красива, що дивитися на неї було солодко – а звали її Ізюм. Але є ще інша версія назви – від татарського слова “переправа” – “ізуму”. Також ми їздили до криниці, яку за легендою викопав один заможний чоловік після перегляду сну, для вилікування своєї дочки – і таким чином у піщаному ґрунті було знайдене джерело. Тепер це джерело вважається цілющим. Хоч у джерелі купаються і зимою, і влітку, ще ніхто не захворів. В Ізюмі збереглася старовинна церква, де є унікальна ікона, що випромінювала світло, хоч і була дуже стара.

Сашко Березін, репортер 4-го гуртка “Звуку лісу”

Вчора у нас була ватра спогадів, ми повинні були зробити спогади для таємних друзів. Більшість робили спогади папопротникового алярму. Я проводив гру, де дівчата обирали собі одного з хлопців, а потім кличуть хлопців по одному, об він відшукав ту, котра його обрала – поцілунком. Якщо не вгадав – дівчина має дати ляпаса, а інші хлопці можуть дати йому копняка. Ще сподобалася купіль – ми стрибали у воду і перепливали річку Оскол.

Данило Соломко, репортер 2-го гуртка табору “Звук лісу”.

Учора була весела гра “Жость”, вона була дуже цікава, мені дуже сподобалася. Я тоді забив майже у ворота м’яча ногою і був дуже брудний. я повзав під мотузками у грязюці та відтискався у воді. Після цього я скотився із слизької гірки біля бруду у річку. Було дуже глибоко. Я не знаю, яке ми зайняли місце, але знаю, що не останнє.

Микита Колесниченко, репортер 2-го гуртка табору зацікавлених.

Гурток "Діти сонця" під час змагань

Позавчора ми каталися на байдарках. Нам дуже сподобалося, ми всі любили гребти веслами. А вчора відбувся тереновий змаг, ми проповзали по грязюці. Ми дуже намагалися якомога менше помилок робити, у нас була вся надія на перемогу. Сьогоднішній день мені дуже сподобався, до нас прийшов з 2-го гуртка ще 1 хлопць, Сергій. Ми дуже раді.

Роман Петльований, репортер 1-го гуртка табору зацікавлених

Вчора на території табору ми грали у жорстоку гру. У нас у гуртку грало всього 3 людини, але ми грали, як могли. Пройшли всі завдання та пару разів заробили максимальні 10 балів. Після кожного змагу у нашої команди піднімався дух. Ми йшли до абсолютної перемоги. я не знаю, яке місце посіла наша команда, але ми грали добре.

Антон Любицький, репортер 4-го гуртка табору зацікавлених

Це було позавчора. Вночі я заступив на чергування… десь приблизно за годину нас підняли по алярму. Виявилося, що це був так званий святковий алярм з приводу свята Івана Купала. Нам повідомили, що ми шукатимемо квітучу папороть. Спочатку наш гурток пішов у неправильноу напрямку. але оскільки ми дуже дружні, силою команди ми знайшли правильний напрямок, і папороть була в нас.

Михайло Шерстюк, репортер 3 гуртка табору зацікавлених.

Мені дуже сподобалася гра “Жость”, всі грали командами. Говорили, що дівчата на таку гру не підуть, але у нас в гуртку дівчата грали. Позавчора була дуже смачна вечеря. Цікаво блуло послухати та побачити прес-конференції, особливо 3-й гурточок. Не очікувала, що буде настільки добре. Смішно було також дивитися на інтервю, які були позавчора.

пл.прих. Аня Глібова, репортер 2-го гуртка “Хомурики”

Аня Глібова грає в "Жость"

Ранок суботи був дуже цікавим. Найцікавішою була гутірка про свято Івана Купала і як захищатися від мавок і лісовика. Нам сказали, щоб ми вивчили віршик,а після цього у нас була майстерка, де дівчата робили вінки, а хлопці шукали гільце. найкраще гільце було у гуртків 1 і 4. Потім всі шукали цілющі трави… Завершилося все обрядовою ватрою.

пл.прих. Микита Колодницький, 1 гурток

Ранок був для нас дуже цікавим: спочатку ми пішли на руханку, потім з самого ранку Ваня дістав свою гітару і ми співали – це було кльово. Потім ми пішли на купіль, була дуже цікава теренівка, яка називалася «Звірі», але під час неї пів гуртка ходили за фруктами, але повернулися чомусь з Вовою та байдарками. Потім ми знову співали. Класна ватра, але нас засмутило, що Ілона (виховниця гуртка) від’їжджає, хоч до нас прийшла хороша заміна. Все ж таки, день пройшов дуже цікаво.

Як завжди нас розбудив свисток бунчужного, ми пішли на вставання і на руханку.

Після сніданку на нас чекала здача відзники фізичної підготовки, після ми гарно покупалися, потім ми грали  у цікаву теренову гру. Був обід, піготовка до вогників і нічна тиша.

Учора для нашого гуртка був дуже складний та цікавий день. По-перше, ми були черговими, і через це ми навіть не встигли послухати пісні Вані та здати ВФВ, деякі члени нашого гуртка образилися, але врятувала наш настрій цікава та весела тернівка під назвою «Звірі». Дуже було цікаво на вогниках, тому що ми з бунчужним, другом Богданом та з гуртком-побратимом з табору зацікавлених “Велика гра” грали у мафію, деякі підглядали, але все це становище виправив чесний суд гуртка. Найцікавіше було на стійці, коли розпалювали вогнище, я почув незвичайний звук, якого я до цього ніколи не чув, набравши сміливості я пішов подивитися, і побачив журавля. Я покликав інших, і всі були дуже задоволені побаченим. Ось так закінчився один з наших днів на таборі.

Трохи про життя 2-го гуртка табору зацікавлених. Нам дуже сподобалося, як ходили купатися сьогодні, була також руханка весела. Мандрівка до водосховища вчора була дуже добра. Прибирання у наметах, а особливо сподобалося робити гурткову кухню. Теренова гра про звірів також запам’яталася. Ватра.

Даша Козієнко, репортер 2-го гуртка табору зацікавлених, 4-й день

Загалом наш гурток вчора провів цікавий день. Саме цікаве почалося з теренівки, назву не пам’ятаю, гуртку сподобалося. Увечері ми пішли на гуртковий вогник. На ньому ми грали цікаві ігри та обирали назву гуртку. Але ми так ні до чого не додумалися.

Роман Сергєєв, репортер 2-го гуртка табору “Звук лісу”.

Під час естафети

Що сьогодні їли на підвечірок?
– 4 печива, 2 цукерки і 1 чай без цукру

Найяскравіше враження дня: Всі яскраві.

Хто такі репортери лісу? – Це та людина, яка повинна в 5 реченнях повідомити про табір цікаве.

Який звук лісу ти почула зранку спершу? – Пташки гукали.

Коментував гуртковий 3-го гуртка пл.прих. Данило Матюшенко

Що сьогодні їли на підвечірок?
– Оу, сік, печиво і цукерки

Найяскравіше враження дня: Все сподобалось, це класний день

Хто такі репортери лісу? – Хто це може бути, хтось з тварин?А, це ті хто доносить звук лісу.

Який звук лісу ти почула зранку спершу? – Якась тварина в лісі вона голосно кричала, це було в 6.50

Коментував гуртковий 4-го гуртка пл.уч. Володимир Петруновський.

Що сьогодні їли на підвечірок?
– Печиво, цукерки, сік

Найяскравіше враження дня: Не знаю навіть, будування гурткового столу, як я рубала і все з цим пов’язане.

Хто такі репортери лісу? – Ті, хто пише враження

Який звук лісу ти почула зранку спершу? – Свищик бунчужного

Коментувала гурткова 2-го гуртка пл.прих. Тома Козлова

Що сьогодні їли на підвечірок?
– сік тут їли, цукерки, печиво

Найяскравіше враження дня: Мабуть гутірки мені дуже подобаються

Хто такі репортери лісу? – Люди, які можуть донести інформацію іншим через когось чи через щось

Який звук лісу ти почула зранку спершу? – Свищик

Коментувала гурткова 1-го гуртка пл.прих. Катя Галузинська

На окружному таборі “Звук лісу”чотири гуртки.

Гурток ч.1 “Лісові бомжі”

 • Колодницький Микита
 • Мельник Валерія
 • Галузинська Катерина
 • Вуколов Микола
 • Скляр Захар
 • Брагін Сашко
 • Соколовський Марк
 • Корольов Влад

Гурток ч.2 “Хомурики”

 • Соломко Данил
 • Шевченко Денис
 • Глібова Ганна
 • Жилов Максим
 • Омельченко Олег
 • Сергєєв Роман
 • Онощенко Руслан
 • Козлова Тома

Гурток ч.3 “ШУР”

 • Матюшенко Данил
 • Добродумова Віка
 • Петренко Денис
 • Корольов Ростик
 • Вітряк Єгор
 • Корякова Марія
 • Петрище Іван
 • Січовий Дмитро

Гурток ч.4 “Уна пара…”

 • Соломко Олена
 • Кучеренко Олександр
 • Кравченко Влад
 • Мартинчук Євген
 • Березін Сашко
 • Петруновський Володимир
 • Корнієнко Таня

В кожного гуртка є своя мітка, тег, за якими можна буде побачити пригоди кожного гуртка під Звук Лісу.

Ліс манить безліччю звуків… Звуків ранкового співу птахів, гудіння комах на післяобідній спеці, шелесту легкого літнього підвечірнього дощу, шуму дерев на заході сонця… І, звичайно, непорушної тиші опівночі…
Якщо Ти хочеш відчути всі чари природи, дізнатися як вона влаштована, побути з нею наодинці – ти можеш стати одним із 35…
У тебе буде 12 днів, щоб навчитися спілкуватися із природою на рівних… Будь готовий до повного занурення у таємниці лісу протягом 24 годин на добу, і пам’ятай, що у тебе, як у репортеру лісу, буде не більше 30 хвилин щодня для спілкування із зовнішнім світом.

Фотографії з місця проведення табору:
msc1 006
msc1 022
msc1 021
msc1 033
msc1 010

Подяки

Табір ініційовано в рамках проекту "Літо з Пластом" за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду "Відродження" у 2010 році.

У 2011 році табір відбуваєтсья за підтримки Благодійного Фонду "Богдана Гаврилишина"

Також висловлюємо подяку Благодійному фонду Начального Пластуна Любомира Романкова за солодощі, надані для табору!

Січень 2022
П В С Ч П С Н
« Лип    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Місце табору

На лівому березі річки Оскол поблизу с. Червоний Оскол Ізюмського р-ну Харківської області http://bit.ly/jG4074 (фото на карті)

2010 рік: 12-23 липня

2011 рік: 29 червня - 10 липня

Анонс

"Звук лісу – табір Донецької округи Пласту" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу