Автор: ІНТБ

Про те, що велике добро можна робити маленькими кроками, тернополянам нагадали пластуни. Цьогоріч їхній організації виповнюється 100 років. З нагоди ювілею стартував Всеукраїнський проект «100 добрих справ». Тернопільські скаути долучилися до акції. Гурток «Мрійниці», у який входять 10-річні дівчатка, організував збір продуктів для потребуючих людей похилого віку.

Катерина Старко, виховниця гуртка «Мрійниці» з к. ч. 42 Тернопільського Пласту: «Сьогодні ми збираємо продукти для літніх людей, а також ми будемо збирати старий одяг для тварин, котрі ми передамо у притулки. Також у нас буде відбуватися благодійний аукціон. Ми власноруч виготовимо листівки і будемо їх продавати. А виручені гроші ми передамо людям, котрі потребують нашої допомоги».

Відеосюжет дивіться нижче

Вільного часу в суботній вечір дівчата не пошкодували для того, щоб зібрати харчі для потребуючих. Не нудьгували, поки чекали на пожертви небайдужих тернополян, а грали в різноманітні ігри.

Катерина Старко, виховниця гуртка «Мрійниці» з к. ч. 42 Тернопільського Пласту: «Принесли крупи різні, цукор, закрутки, якесь варення, різноманітні консервації, також солодощі. І особливо ми дуже дякуємо за те, що передали нам крупи та макарони, які є необхідними для цих людей».

Дівчата кажуть, що такими акціями зможуть змінити цей світ на краще або принаймні спробують це зробити. Усіх небайдужих мрійниці закликають долучитися до наступних заходів тернопільських пластунів. Сюжет з новин каналу ІНТБ, що вийшов 30 січня 2012 року.