Вже зовсім-зовсім скоро у Києві відбудеться раніше анонсований “Вишкіл фінансової зарадності”. Гутірки будуть проводитися дуже цікавими та досвідченими інструкторами, тому поспішайте зголошуватися!

Програма семінару складатиметься з 3 тематичних блоків:
  1. Управління коштами. Ти дізнаєшся яким чином і де найкраще зберігати гроші. Як зробити так, щоб гроші працювали на тебе чи твій курінь,а не просто лежали в скарбничці. Спікером  буде референт фінансів станиці Київ, людина з багатим досвідом у сфері фінансів Сергій Хома;
  2. Побудова кар’єри. Як правильно обрати університет для навчання ?  Робота чи навчання? Як виглядає  шлях до успіху? Які можливості дають сучасні освітні програми? Своїм досвідом поділиться голова інститутут стратегії “Інспіра”, президент Інституту Стратегії Блакитного Океану в Малайзії Павло Шеремета;
  3. Залучення фінансових ресурсів. Залучення коштів для проведення таборів та інших акцій чи проектів від грантодаців,  це реально?  Як  знайти грантодавця, як правильно підготувати документи, аплікаційну форму та презентувати свій проект? Відповіді на ці та інші питання надасть директор Інституту фандрейзингу Юрій Глигало.
Учасники вишколу будуть поділені на групи в яких підготують та презентуватиму свої проекти. Переможці будуть відзначені грошовими призами, призовий фонд становить 500 грн.
До участі в семінарі запрошуються пластуни та члени дружніх організацій віком від 15 років.
Партнерами семінару є Raiffaisenbank Aval та Американські ради з міжнародної освіти в Україні.
лоло
Ще раз нагадуємо організаційні деталі:
Коли? 4 березня, 11.00-17.00. Реєстрація учасників з 10.30-10.50

Де? м.Київ, Бібліотека американських рад з міжнародної освіти, вул. Еспланадна 20, 6-ий поверх (м. Палац Спорту)

Вкладка: 20 грн. (включає матеріали вишколу й обідній перекус)

Реєстрація: Для реєстрації необхідно до 29 лютого заповнити форму

Тим учасникам, які зголошувались раніше, не потрібно реєструватись повторно

Хто не зареєструється, але виявить бажання взяти участь у семінарі пізніше може залишитись без обіду ;-) й не зможете взяти участь у конкурсі проектів.

Питання? Якщо у Вас виникли запитання,можете їх задати організаторам через e-mail: finansovyjvyshkil@gmail.com  або за телефонами:

  • +380635364259 Свист Олекса
  • +380636945742 Ящук Микола

Leave a Reply


You must be logged in to post a comment.