Відбувся 2-ий З’їзд Національної Організації Скаутів України

Автор: Олена Галушка

4 червня цього року у приміщенні другого корпусу університету “Україна” відбувся Другий З’їзд Національної Організації Скаутів України, у якому взяли участь представники обласних осередків та різних скаутських організацій, з метою обрати новий провід Організації, та визначити напрями її діяльності на наступні два роки.

У З’їзді взяли участь скаути із 14 обласних осередків, серед яких були пластуни із Львівської, Рівненської, Івано-Франківської та Полтавської областей та м. Київ.

Заслухали звіт робочої групи про стан внутрішніх справ організації та міжнародного комісара про розвиток міжнародної діяльності. Обрали членів Ради НОСУ, до якої ввійшло 13 осіб, в тому числі ст. пл. Микола Музала, V, пл. сен. Юрко Юзич, ОЗО, ст. пл. Славко Юрчишин, ОЗО, ст. пл. Дмитро Колесник, СМ, ст. пл. вірл. Ніна Карасевич, Ті, ст. пл. вірл. Олена Галушка, ЧХ. Головою Ради НОСУ (аналог Голови КПР) було обрано Віктора Бочарнікова, представника Асоціації Скаутів України, голову Кримського осередку НОСУ, Національним секретарем (ідентично Голові КПС) – Ярославу Колобову, представницю організації “Відрада” Київського міського осередку НОСУ.

Також обговорювали питання співпраці НОСУ із об’єднанням православних скаутів DESMOS. Було вирішено цю співпрацю розвивати, але також започаткувати співробітництво і з іншими об’єднаннями, як католицькі та мусульманські скаути.

З новими силами входимо в новий етап розвитку українського скаутингу.

Разом ми зможемо багато чого досягнути! ;)

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

"Міжнародна служба Пласту" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу