Пласт взяв участь у форумі української молоді діаспори “Київ 2011″

23 серпня у Києві в будинку вчителя конференцією “Молодь діаспори – майбутнє закордонного українства” розпочався форум української молоді діаспори “Київ 2011″. Участь у цьому заході взяли понад 60 молодих людей, які представляли 30 країн світу, в яких існує українська діаспора, серед них також і пластуни: Дмитро Колесник, Тарас Волянюк, Оленка Галушка, Андрій Ребрик та Михайло Дяків.

Цього дня зі своїми доповідями про роль молоді діаспори у житті як закордонного українства, так і України виступили представники діаспори різних хвиль еміграції та з різних країн.

Серед них голова Конференції українських молодечих організацій діаспори – Мирослав Гочак, який відзначив, що “Пласт є найбільшою офіційно зареєстрованою організацією молодих українців у світі”.

З вітальним словом виступає пл.сен. Богдан Гаврилишин, ЛЧ

Окрім того про своє бачення ролі молоді діаспори розповіли глава Української Греко-Католицької церкви Святослав, який запевнив, що у якій країні не зустрічався б нашою діаспорою, завжди також шукатиме зустрічі із українською молоддю; представники Світового Конгресу Українців Стефан Романів, Аскольд Лозинський та Євген Чолій (голова Конгресу), народний депутат Борис Тарасюк, голова Молодого Народного Руху Іван Крулько, новообраний голова Всесвітньої української координаційної ради Михайло Ратушний.

Також свої вітання учасникам Конференції передав відомий науковець, меценат, пластун Богдан Гаврилишин, Благодійний фонд якого підтримав проведення цієї Конференції. Богдан Дмитрович висловив свої сподівання, що як збувся прогноз (висловлений у його книзі “Дороговкази у майбутнє”) про розпад Радянського Союзу, так і збудеться припущення, що Україна за 20 років стане сильною державою, і якраз молоді люди, які сидять в залі і повинні будуть це зробити.

Форум української молоді триватиме до 30 серпня.

Прес-служба Пласту

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 коментар to “Пласт взяв участь у форумі української молоді діаспори “Київ 2011″”

Leave a Reply

"Міжнародна служба Пласту" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу