Вітання Люка Паніссо з нагоди Дня Миру і запуску програми “Посланці Миру”

Вірю, що ті з Вас, хто були не так давно на Світовому скаутському джемборі у Швеції, благополучно повернулися додому, повні ентузіазму та натхнення до нових звершень.

Без сумніву, це все завдяки винятковому тяжінню молоді до пригод, яке вони задовільнили взявши участь у цій міжнародній події.

Звичайно, є й інші причини такого настрою! 40 тис. хлопців та дівчат, чоловіків та жінок стали свідками “нульового” етапу геніальної ініціативи “Посланці Миру”, який презентували світовій скаутській спільноті ще в січні під час Світової конференції у Бразилії.

Поміж незліченної кількості активітетів Джемборі, молодь та лідері мали змогу придумати та зареєструвати свої локальні проекти, які вони би хотіли реалізовувати, повернувшись додому, в рамках програми “Посланці Миру”.

Богдан Гаврилишин та Люк Паніссо

Богдан Гаврилишин та Люк Паніссо

Це було також чудовою нагодою для Світового скаутського комітету та Світового скаутського бюро перевірити, наскільки актуальність проекту відповідає на запитання, що скаути ставлять перед собою на тему Миру в сучасному світі. Отримання відповідей дало змогу спрямувати подальшу роботу ініціативи в правильне русло та вибрати підхід до реалізації програми.

Метою мого звернення до Вас сьогодні є поділитися з Вами прекрасними новинами: спливають останні дні перед офіційним запуском проекту “Посланці Миру”, який відбудеться 28 вересня 2011 року у м. Джедда, Саудівській Аравії, за участю Їх Величностей Короля Абдули бін Абдул-Азіз Аль Сауд, Короля Саудівського Аравії та Короля Карла XVI Густава, Короля Швеції. Без допомоги Їх Величностей цій ініціативі ніколи не вдалося би вийти за рамки просто ідеї.

Чим більше людей візьмуть участь у цьому проекті, тим краще. Поширимо ідею Миру, зробімо цей світ кращим!

Щиро Ваш у скаутингу,
Люк Паніссо
Генеральний секретар ВОСР

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

"Міжнародна служба Пласту" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу