Думки з приводу Вифлеємського Вогню і деякі інші роздуми ;)

Я уже відчуваю на собі докірливий погляд Івана :)) Ні-ні, Іванку, цей пост не означає, що ВВМ уже закінчилося – навпаки, на православних землях ця акція зараз тільки доходить до свого піку, наше Різдво ж лише за два тижні :)

Але я би все одно хотіла дещо написати сюди про міжнародні поїздки з Вогнем, так як на цей рік вони точно уже завершилися.

Перш за все потрібно вказати, що ми цього року експериментували. З мого досвіду міжнародного секретарства, дуже багато часу йшло на виконання технічних речей, які цілком може робити керівник делегації: обдзвонювати делегатів за документи, які хтось забув передати, а хтось вирішив, що і так ще є багато часу, бронювати готелі, домовлятися з приймаючою стороною за програму і так далі. Саме тому у вересні пройшов конкурс на керівників делегацій ВВМ закордон. Ці обовязки не побоялися взяти на себе три красуні: ст. пл. вірл. Тузяк Христя, ОД, ст. пл. Іванка Гаврилко, і ст. пл. Наталя Масяк, СВ, і, мушу визнати, справилися вони дуже добре.

Звичайно, не без дрібних нюансів, але, думаю, з часом вдасться і їх усунути.

Як наслідок, кожен напрям мав відповідальну людину, а міжнародний секретар Дзвінка Петришин і керівник міжнародного напрямку ГПБ Андрій Ребрик мали змогу координувати діяльність усіх керівників, не боячись, що в останній вечір виявиться, що немає автобуса, чи що делегати не матимуть де обідати закордоном.

Пласту уже давно пора переходити на режим роботи: міжнародний секретар делегує обовязки із підготовки пластової делегації на кожну конкретну подію керівнику, а він уже займається всім необхідним, консультуючись і періодично звітуючи про стан підготовки МС. На жаль, люди погоджуються бути керівниками, але лише на самій події, не бажаючи брати участь у підготовці…

Сподіваюся, впровадження такої схеми – це лише питання часу, бо дівчата з ВВМом показали, що усе дуже навіть оптимістично :)

Про досягнення цьогорічного ВВМу – трішки пізніше, думаю, уже після того, як підіб’ються підсумки по Всеукраїнській акції. Єдине, на що знову цього року звернули увагу – велика кількість людей в делегації. Дуже прикро (хоча, я розумію людей :(), але подорожі з ВВМ закордон часом сприймають як можливість подивитися на інші країни. Відповідно, в кінцевому результаті дехто залишається незадоволеним, адже основна ціль цієї поїздки інша!

Мабуть, наступного року таки доведеться скорочувати делегації, беручи лише тих, хто справді їде за ідеєю…

Для того, щоб не завершувати на не вельми оптимістичній ноті, скажу: “Усіх із католицьким Різдвом”. Любіть, радійте і бережіть Вогник у своєму серці!

З повагою,
Олена Галушка

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 коментарі to “Думки з приводу Вифлеємського Вогню і деякі інші роздуми ;)”

  1. [...] Думки з приводу Вифлеємського Вогню і деякі інші розду… [...]

  2. [...] Думки з приводу Вифлеємського Вогню і деякі інші розду… [...]

Leave a Reply

"Міжнародна служба Пласту" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу