Можливості навчання у США

Дзвінка Петришин

Всім привіт!

Якось, тижні три тому мабуть, я була на зустрічі з представницею Американських Рад в Україні. Це організація, яка займається міжнародними стипендіальними програмами, програмами обміну, програмою Фулбрайта (широко відомою) та ін.

Поговорили ми собі про можливості навчання у США і це знов надихнуло мене вчитися… але я не про це :)

А про те, що в них є насправді купа класних програм? по яких можна собі поїхати вчитися в американську школу чи супер крутий вуз абсолютно безкоштовно. Потрібно лише трохи  (або дуже трохи :) ) знати інгліш і бути наполегливим!

Про всі ті програми ви можете і самі в неті почитати, для цього не потрібно їх описувати тут. Але на одну я таки хочу звернути уваги.

Програма називається FLEX (Future Leaders Exchange) – програма обміну майбутніх лідерів. Вона є орієнтована на учнів 8,9 та 10 класів. Полягає вона в тому, що можна отримати шанс поїхати на рік вчитися в США, жити в американській сім’ї, ходити до їхньої школи, проводити час по-американськи, вдосконалювати мову та просто класно проводити час.

Що найцікавіше в тому, що порівняно з всякими програмами магістратури та докторантури, тут набагато менший конкурс і беруть дуже багато учнів з України. Тобто шанс потрапити на цю програму є досить високим. Всі деталі знову ж таки можна прочитати на сайті Американських рад. Але я скажу вам свою думку: я шкодую, що коли я була в школі нічого не чула про такі обміни, ви мабуть теж. І знаю, що ті, хто читатимуть той пост вже теж позакінчували школу… Але!!! Ви ж маєте молодших сестер, своє юнацтво, родичів, друзів та знайомих, яким би це було актуально. То чому б не заохотити їх до такого і не допомогти податися на цю програму, пройти тури відбору та перемогти? А? :)

Я от наприклад так запалилась цією ідеєю, що почала займатися з своєю сестричкою англійською додатково. Зараз вона в 5 класі і я маю ще три роки, щоб її підготувати! :)

 

Отаке :)

Всю інформацію про цю та інші програми ви можете знайти на сайті Американських рад – http://www.americancouncils.org.ua/

Інформація прозвучала на правах реклами. (с)

Enjoy! :)

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

"Міжнародна служба Пласту" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу