«

»

Чер 28

День Молоді

Вчора в Україні відсвяткували День молоді. На Майдані вдень всеукраїнські молодіжні організації себе представляли – розставили намети, роздавали флаєри… Мало бути 34 організації, а скільки точно було – не рахував, але не менше 20. Пластуни розклададли рекордний тризуб. Поряд – показові виступи МНС. Все це під періодичним дощем.

Мав завітати міністр Дмитро Табачник, але не побачили його. А от нардеп Андрій Пінчук вчергове довів, що не втрачає уваги до молоді.

Погода звичайно не сприяла активності і участі великої кількості людей, але перехожі принаймні цікавилися розкладеним на Хрещаитку гербом – шукали свої рідні міста. А загалом молодіжного драйву, інтерактиву на цьому “ярмарку” було мало, та й намети і презентації загубилися на численних квадратних метрах Майдану.

Ще зіпсували настрій 2 мєнта з їхньою думкою, що на майдані можна розкладати, і що не можна. Думку організаторів акції у вигляді Держслужби молоді та спорту вони щось не дуже поважали, а нашу так і взагалі вважали “хибною”.

Вечором мав бути концерт для молоді. Не був там, але читав, що гітариста “Бумбокса” вдарило струмом. Нащастя з ним все добре)

Дмитро Колесник

"Крайова пластова старшина" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу

css.php