Витяг з протоколу № 6
наради проводу ОК, що відбулася 2 лютого 2010 року Божого
(Київ-Львів-Вишгород в “Skype”)
3. Затвердження зарахування вишколу.
Вирішили:
1. На підставі виконаних передумов зарахувати успішний перехід РОВ-226 (впорядників. 180) «Яблунева мафія», що відбулася у м. Львові 8 — 11 жовтня 2009 р.Б. (комендант С.О. Оксана Яблонська):

1.пл. уч. Оксані Шемберко (станиця Київ)
2.прих. Оксані Нижник (станиця Здовбиця)
3.прих. Володимиру Васьківу (станиця Сокаль)
4.прих. Галині Матвіїв (станиця Сокаль)
5.прих. Євгенові Матвіїву (станиця Сокаль)
6.прих. Ніні Бак (станиця Сокаль)
7.прих. Руслані Братунь (станиця Сокаль)
8.прих. Іванові Мегісу (станиця Сокаль)
9.прих. Наталі Глюз (станиця Хлівчани)
10.прих. Галині Ковальчук (Дубно)
11.ст. пл. Надії Дуд (станиця Стрий)
12.ст. пл. прих. Уляні Глух (станиця Стрий)
13. 1.ст. пл. Олександрові Улану (станиця Бережани)
2. На підставі виконаних передумов:
1. Зарахувати успішний перехід РОВ-189 (впорядників 151) «Нюхни небо», що відбулася у м. Львові 12 — 15 лютого 2004 р.Б. (комендант С.О. Наталя Кияк), ст. пл. прих. Оксані Бєляєвій (станиця Львів).
2. Зарахувати успішний перехід РОВ-213 (впорядників 170) «Тримаймося купки під знаком Гогенберга», що відбулася у м. Львові 7 — 10 грудня 2006 р.Б. (комендант С.О. Марта Мадич), ст. пл. прих. Тетяні Яблонській (станиця Львів).
3. Зарахувати успішний перехід РОВ-216 (впорядників 173) «Гама-гама-гам-бу-бу», що відбулася у м. Львові 6 — 9 грудня 2007 р.Б. (комендант С.О. Марта Мадич), ст. пл. прих. Людмилі Стельмащук (станиця Луцьк).
4. Зарахувати успішний перехід РОВ-224 (впорядників 178) «Центр Всесвіту», що відбулася у м. Боярці Київської обл. 2 — 5 квітня 2009 р.Б. (комендант С.О. Ольга Свідзинська), ст. пл. прих. Іванці Герус (станиця Львів), ст. пл. прих. Ользі Волощук (станиця Тернопіль).

Голосували: всі “за”.

5. Справи гнізд.
Вирішили:
В зв’язку з відсутністю документів, а саме заяви гніздового Василя Дідика про увільнення від обов’язків гніздового і з інформацію про виключення його з Пласту через особисті конфлікт, до часу з’ясування обставин не змінювати гніздового в гнізді “Чопчики-чолопчики”. Подати запит на КРК про з’ясування обставин увільнення від обов’язків без заяви гніздового.

Голосували: всі “за”.

6. МРОК
Вирішили:
Визнати такими, що перебувають на Самітній скелі в зв’язку з неактивною працею в новацтві наступних виховників: Світлану Сороку, Таню Берізко, Світлану Баран, Галю Олексин, Наталю Івашкевич, Стаса Андрійчука, Марину Крицкалюк, Тарас Гриву, Василь Дідик. Також відновити як діючих членів ОК Олену Пиндзин і Богдана Олексій.

Голосували: всі “за”.

7. Справи ОК
Вирішили:
Рекомендувати проводу Орлиного Круну прийняти дійсним членом ОК С.О. Олю Подгорнову, ПС.
Надати перший ступін в ОК Богдану Бйку та Івану Мочкодану на основі виконаних передумов.

Голосували: всі “за”.