Сеніори станиці Київ провели свої перші сходини в році

Київ-упс15 березня відбулися чергові сходини осередку праці УПС станиці Київ. За доброю традицією всі зібрались у затишній домівці завжди гостинної осередкової подруги Христі Маців, Гр. Це перша збірка київських сеніорів у 2016 році, але, як і дві попередні,  відзначилась прийняттям нових членів. У осередку формується тенденція, коли поповнення йде не стільки за рахунок старших пластунів, скільки завдяки батькам, котрі долучились до Пласту через пластування своїх дітей і самі стали  виховниками.

В теплій атмосфері зі смаком піци від друга Мирона Спольського та зі смаколиками від господині оселі ми обговорили питання діяльності столичного сеніорату. Зокрема, погодили оновлений список членства, яке представлене  куренями УПС Сіроманці, Вовча Ліга, Бурлаки, Ті, що греблі рвуть, Перші Стежі, Червона Калина, Орден Залізної Остроги,  Дубова Кора, Лісові Чорти, Целібат Мурлики, а також чисельними прихильниками). Також київські сеніори організовано взяли участь у передплаті «Пластового Шляху» – передали кошти другу Бобру і тепер всі чекають на примірники журналу.

А ще – представники куреня «Вовча Ліга» виступили з ініціативою провести два заходи для київських сеніорів, яка була одноголосно підтримана. 9 квітня планується мандрівка на Байковий цвинтар до Пантеону Української Слави  до Діда (М.Грушевський), Лесі Українки, Олени Пчілки, В. Стуса та інших, а  21-22 травня – пластова мандрівка на Чернечу Гору до Тараса. Попри те, що заплановані заходи проводитимуться для сеніорів, заохочуємо до участі і пластове юнацтво та старшопластунів.

Вкотре, для протоколу і для подання до КБ УПС, погодили список київських пластунів-сеніорів на відзначення за активну роботу у Пласті від 2012 року за жертовність у справі оборони України 2014-2016 рр. та підвищення у ступенях. За рекомендацією куреня «Сіроманці» погоджено заприсяження двох членів осередку Ольховика Андрія та Іванька Богдана.

Також на сходинах було прийнято рішення щодо призначення заступником осередкової  з організаційних питань пл.сен. М.Сульжука (Босий), ВЛ. Сподіваємось, що завдяки його зусиллям та енергії сеніори Києва будуть активніше долучатись до заходів станиці, а також зініціюють не одну добру справу як для Пласту, так і для громади.

Окрім того, підбили підсумки з організації зустрічі біля Тараса 9 березня в день його народження. За ініціативою першого станичного станиці Київ Миколи Сульжука,  сеніори  зібралися в парку Шевченка, щоб відродити призабуту станичну традицію відзначення Шевченкових роковин. Учасники у дружньому колі читали поезію Тараса, друг Босий розповів про історію таких збірок у 90-х роках на етапі відродження Пласту в Києві, за дотриманням порядку слідкував  пл.сен. Лукавий, подруга Христя,  всіх запалювала позитивом, а друг Бобер після збірки запросив усіх до пластової домівки на чай. Було знаменито!

Пл.сен.праці Ніла Наконечна

Пл.сен.праці Олег Западнюк, ВЛ

Опубліковано у Некатигоризовано. Додати до закладок Постійне посилання.

Без коментарів.