Feed on
Posts
comments

Діаспора

Назар “Гак” Дубас

 

Назар Дубас — народився 30 січня 1988 року, приєднався до лав ПЛАСТу у лютому 2002 року. В курені пластував з лютого 2002 року до січня 2004 року. В “Данилках” пластував в гуртку ч.3 “Вовкулаки”. Відбуті курінні табори: “Друга стежа”, “Третя стежа”, відбуті крайові табори “Легіон – 7″, “Легіон – 8″, “Золота Булава 2003″. Отримав третє та четверте відзначення. Виїхавши в Торонто пластував у курені ч.3 ім. Симона Петлюри, гурток “Гіпопотами”. У цьому курені був курінним наприкінці перебування в юнацтві. Потім перейшуов в УСП (Орден Залізної Остроги) і до сьогодні виховую гурток у цьому ж курені.

Андрій Баюк
Андрій Баюк — народився 19.04.1995, прийшов в ПЛАСТ у 2007 році, пропластував два роки в гуртку “Рисі”. Пройшов курнінний табір 8 стежа, отримав 2 посвітку та 4-те відзначення та здав за рік першу пробу. Зараз проживає в Німеччині, пробу на жаль не здає, продовжує пластування не дуже активно лише підтримую стосунки з деякими пластунами.

 

 

 

 

 

Ще немає коментарів

(Обов’язково)
(Обов’язково, не публікується)

"Сайт куреня число 1 імені Короля Данила" працює на платформі WordPress µ як частина сервісу Ми.plast.org.ua. Приєднуйтесь!
Проект Пластового порталу