ПЛАСТ

 

Національна Скаутська Організація України

 

Крайова булава УСП

 

РІШЕННЯ ч. 925

 

від 15 грудня 2016 р.Б.

 

Про надання ІІІ відзначення УСП “Грамоти вирізнення” ст. пл. скобу Василю Венгераку, ст. пл. Матвію Духу, ст. пл. скобу Максиму Бадіку, ст. пл. Кирилові Тарасюку, ст. пл. гетьм. вірл. Ользі Герус.

 

На подання коменданта КВДЧ ч. 71 ст. пл. скоба Володимира Литвина, ЛЧ від 6 серпня 2016 р. надати ІІІ відзначення УСП “Грамоту вирізнення” наступним пластунам:

 

ст. пл. скобу Василю Венгераку, ЛЧ за допомогу в організації та проведенні КВДЧ ч. 71 у м. Харкові, зокрема сумлінне виконання обов’язків заступника коменданта.

 

ст. пл. Матвію Духу, ЛЧ за допомогу в організації та проведенні КВДЧ ч. 71 у м. Харкові, зокрема сумлінне виконання обов’язків бунчужного та інструктора.

 

ст. пл. скобу Максиму Бадіку, ЛЧ за допомогу в організації та проведенні КВДЧ ч. 71 у м. Харкові, зокрема сумлінне виконання обов’язків писаря та інструктора.

 

ст. пл. Кирилові Тарасюку, ЛЧ за допомогу в організації та проведенні КВДЧ ч. 71 у м. Харкові, зокрема сумлінне виконання обов’язків господарника та інструктора.

ст. пл. гетьм. вірл. Ользі Герус, ЧоК допомогу в організації та проведенні КВДЧ ч. 71 у м. Харкові, зокрема сумлінне виконання обов’язків інструктора.

 

Крайовий Булавний УСП           ст.пл. гетьм. скоб Андрій Лузан, ОЗО

 

Писар КБ УСП                            ст.пл. Оля Русак


КоментаріYou must be logged in to post a comment.

Name (обов`язково)

Email (обов`язково)

Сайт

Speak your mind